Stojaki na wino (1)

Nie przegap nowości, promocji i świeżej porcji inspiracji
Zapisz się do newslettera

Stojak na wino dla wielbicieli dobrego designu

Stojak na wino to nie tylko stylowy dodatek do domu, ale też pomysł na ekskluzywny prezent, na przykład ślubny czy rocznicowy. Minimalistyczną, formę designerskiego stojaka na wino Sigma Design doceni każdy wielbiciel współczesnego wzornictwa. Niewielki, elegancki dodatek z pewnością stanie się punktem fokalnym wnętrza i subtelnie poinformuje gości o doskonałym guście właściciela.

 

Nasze produkty idealnie wpasują się w awangardowe wnętrza, uzupełniając aranżację nowoczesnego salonu wyposażonego w mini-bar lub stylowej jadalni.

Metalowy stojak na wino — solidność i nienaganna estetyka

Spawana stalowa konstrukcja jest niezwykle solidna — metalowy stojak na wino długo zachowa swoją estetykę oraz funkcjonalność. Oprócz tego, że wytrzymała, stal jest również uniwersalna, ponadczasowa i piękna w swej surowości. Stalowy stojak na wino świetnie wpasuje się nie tylko w klimat industrialnej kuchni, ale będzie też doskonałym uzupełnieniem klasycznie zaaranżowanego salonu czy piwniczki na wino w stylu rustykalnym.

Designerski stojak na wino — sposób na przechowywanie szlachetnego trunku

Często powtarza się, że im starsze wino, tym lepsze. To oczywiście prawda, o ile zapewnimy mu odpowiednie warunki przechowywania. Każdy koneser wina wie, że to wymagający trunek: wrażliwy na zmiany temperatury, wilgotność, nasłonecznienie i drgania.

 

Metalowy stojak na wino Sigma Design nie tylko pozwoli wyeksponować domową kolekcję, ale też zminimalizuje drgania oraz zapewni odpowiednią pozycję do krótkotrwałego przechowywania dojrzewającego wina: korek będzie miał cały czas kontakt z trunkiem — tak,  jak zalecają eksperci. Warto pamiętać przy tym, by stojak na wino znajdował się w bezpiecznej odległości od źródeł światła i ciepła.