Kwietniki (14)

Nie przegap nowości, promocji i świeżej porcji inspiracji
Zapisz się do newslettera

Metalowe kwietniki w stylu loft 

Industrialne kwietniki to świetny wybór do nowoczesnych przestrzeni. Dzięki swojej prostej formie pasują do aranżacji zarówno w stylu loft, klasycznym, jak i skandynawskiego minimalizmu. Wykorzystanie designerskich kwietników to sposób na przełamanie nudy we wnętrzu i nadanie mu charakteru. I co istotne, rośliny mają w nich dobre warunki do rozwoju.

Kwietniki loft Sigma Design, dzięki wykorzystaniu do produkcji szlachetnej stali, sprawdzą się również na zewnątrz. Na ich wyjątkową trwałość wpływa też antykorozyjna powłoka malowana metodą proszkową. Możesz mieć pewność, że nasze produkty długo zachowają swoją nienaganną estetykę i funkcjonalność.

Wykorzystaj nowoczesne metalowe kwietniki jako uzupełnienie stylowego ogrodu, tarasu lub balkonu i odmień swoją przestrzeń. W ofercie Sigma Design znajdziesz modele, które umiejętnie łączą minimalizm i zabawę geometryczną formą.

Industrialne kwietniki dla wielbicieli dobrego wzornictwa

Roślinna oaza w domowym zaciszu to mocny trend w aranżacji wnętrz. Sam dobór ciekawych roślin doniczkowych nie wystarczy — trzeba jeszcze zapewnić im odpowiednią oprawę. Nowoczesne, metalowe donice będą doskonałym tłem dla zieleni, a dopasowane do pozostałych akcesoriów wprowadzą upragnioną spójność i harmonię.

Loftowe kwietniki, podobnie jak pozostałe produkty Sigma Design, wykonane są ręcznie przez doświadczonych rzemieślników. Cały proces odbywa się z dbałością o każdy detal: począwszy od poszukiwania pięknej i funkcjonalnej formy, przez ręczną produkcję poszczególnych elementów, aż po final touch, czyli precyzyjne nałożenie proszkowej powłoki.

To wszystko sprawia, że nasze industrialne kwietniki doceni nawet najbardziej wymagający miłośnik designu. Tworzone przez nas przedmioty użytkowe są nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne i piękne w swojej prostocie. Wybierz jeden z minimalistycznych modeli lub postaw na zestawienie kilku stojaków loft o różnych wysokościach i przekonaj się, jak prosty zabieg może zupełnie odmienić wnętrze.