Paleniska ogrodowe (7)

Nie przegap nowości, promocji i świeżej porcji inspiracji
Zapisz się do newslettera

Designerskie paleniska ogrodowe

Nowoczesne palenisko do ogrodu to przepis na niezwykłą atmosferę i naturalne ciepło, które pozwoli cieszyć się letnim sezonem do późnej nocy. Dzięki niemu nie tylko wydłużysz sezon ogrodowy, ale też urozmaicisz sobie czas spędzany na świeżym powietrzu — palenisko ogrodowe zachęca do wspólnego grillowania, przyjmowania gości i długich rozmów w blasku płomieni.

W Sigma Design dokładamy wszelkich starań, aby paleniska nie tylko pozwalały tworzyć niepowtarzalny klimat, ale też charakteryzowały się nieprzeciętnym designem i dzięki najwyższej jakości służyły naszym klientom przez wiele lat.

Jak wybrać palenisko do ogrodu, które przetrwa lata?

Współczesne palenisko tarasowe spełnia funkcję tradycyjnego grilla czy ogniska, a przy tym stanowi elegancki dodatek stylowego ogrodu, zwłaszcza w parze ze stojakiem na drewno. Jako dodatkowe źródło ciepła i światła, pozwala spędzać więcej czasu na zewnątrz od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Palenisko, jako element zewnętrznej architektury ogrodowej, wystawione jest na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i wahania temperatury. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze, aby była to inwestycja na lata?

Przede wszystkim na materiał. Paleniska do grilla Sigma Design wykonujemy z najwyższej jakości stali szlachetnej — wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne. Co ważne, stalowa konstrukcja jest odpowiednio ciężka, by nie przewrócił jej nawet porywisty wiatr.

Szukając produktu wysokiej jakości, warto również zwrócić uwagę na powłokę. Nasze paleniska ogrodowe są malowane proszkowo, co zapewnia wyjątkową trwałość i estetykę powłoki lakierniczej. W kolekcji posiadamy również składane paleniska ogrodowe, które po zakończeniu sezonu można z łatwością złożyć i przechować. Wybierz produkt z naszej oferty i zaproś dobry design do swojego ogrodu!