Konsole (11)

Nie przegap nowości, promocji i świeżej porcji inspiracji
Zapisz się do newslettera

Nowoczesna metalowa konsola 

Konsola do pokoju to wyjątkowo funkcjonalny i wszechstronny mebel. Można ustawić na niej zdjęcia rodzinne, wyeksponować zbiór książek o designie czy umieścić stylową lampkę lub metalowy świecznik. Nowoczesna konsola to zatem doskonały wybór dla wymagających użytkowników, którzy lubią otaczać się wyselekcjonowanymi przedmiotami. Taki mebel wygląda efektownie zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie drugiego stolika, w wąskim korytarzu i przy pustej ścianie w przestronnym salonie. Możliwości aranżacyjnych jest wiele.

 

Piękno i uniwersalność produktów Sigma Design tkwi w wysublimowanej prostocie. Metalowe konsole mogą grać główną rolę w aranżacji czy też być jedynie — lub aż — jej harmonijnym uzupełnieniem.

 

Jak dobrać konsolę metalową do stylu wnętrza?

Nasze industrialne konsole dostępne są w różnych konfiguracjach — klienci mogą dobrać kolor podstawy oraz rodzaj blatu do stylu wnętrza i swoich upodobań. Czarna metalowa konstrukcja w połączeniu z drewnianą teksturą blatu sprawdzi się w surowych, loftowych aranżacjach. Jasna konsola pasować będzie do pomieszczeń w stylu nowojorskim czy modern. Wielbicielom stylu glamour na pewno przypadnie do gustu szykowne zestawienie złota i marmuru — taki wariant dostępny jest na przykład w modelu Cooper.

 

To oczywiście tylko umowne zasady. Nic nie stoi na przeszkodzie, by eksperymentować z kolorem ramy i strukturą blatu. W zależności od wybranej konfiguracji metalowa konsola może dodać wnętrzu elegancji lub surowości, przytulności lub mocnego wyrazu. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć.