Regały (6)

Nie przegap nowości, promocji i świeżej porcji inspiracji
Zapisz się do newslettera

Regał industrialny na książki i inne przedmioty

Jedną z cech charakterystycznych dla stylu industrialnego jest przechowywanie przedmiotów użytkowych na widoku. W loftowych wnętrzach nie zobaczymy tradycyjnych szafek i komód z drzwiczkami czy szufladami. Ich miejsce zastępują otwarte, nowoczesne regały na książki i bibeloty.

Metalowe regały loftowe Sigma Design cechuje dobre wzornictwo i — dzięki zastosowanym perforacjom — lekka oraz designerska forma. Możliwość wyboru koloru, rozmiaru oraz rozmieszczenia półek daje wiele możliwości aranżacyjnych. Minimalistyczny regał może pełnić rolę biblioteczki, ale też grać pierwsze skrzypce w pomieszczeniu, dumnie eksponując kolekcję ceramiki czy ciekawych pamiątek z podróży. Na pewno doceni go też każda plant lady, która szuka niebanalnego sposobu na aranżację zielonej ściany w salonie.

Czy industrialny regał będzie pasować do mebli i dodatków w innym stylu?

Oczywiście, że tak. Choć w Sigma Design czerpiemy inspirację z estetyki loft, to jednocześnie dążymy do ponadczasowych form. Dla nas dobre wzornictwo nie ogranicza się do jednego stylu, a opiera się na umiejętnym łączeniu różnych nurtów, by finalnie stworzyć najbardziej funkcjonalny i atrakcyjny projekt.

Do produkcji loftowych regałów wykorzystujemy wysokiej jakości stal, która jest wyjątkowo uniwersalnym surowcem. Można śmiało łączyć ją z innymi naturalnymi materiałami jak drewno, szkło i kamień.

Prosta stalowa konstrukcja z estetyczną matową powłoką wkomponuje się w każde wnętrze. Będzie dobrze wyglądać w zestawieniu z meblami w stylu skandynawskim, klasycznym czy mid-century.

Nasze industrialne regały są na tyle minimalistyczne, że mogą stanowić tło dla ustawionych na nich eksponatów. Chcemy inspirować naszych klientów i zachęcać ich do zabawy kompozycją, wplatania do wystroju wnętrza elementów swojego hobby, zapełniania go przedmiotami, które poprawiają ich samopoczucie. Kompozycja ustawiona na nowoczesnym regale może pełnić funkcję czasowej wystawy, którą domownicy będą nieustannie modyfikować wraz ze zmieniającymi się potrzebami i preferencjami.