Meble ogrodowe

Nie przegap nowości, promocji i świeżej porcji inspiracji
Zapisz się do newslettera

Ekskluzywne meble ogrodowe

Meble ogrodowe Sigma Design łączą prostotę formy i funkcjonalność z odrobiną luksusu. Projektując meble, myślimy o ich użytkownikach — chcemy zaoferować im produkt użyteczny, trwały, który umożliwi im beztroski wypoczynek oraz będzie cieszył oko przez długie lata. Aby osiągnąć ten efekt, przykładamy ogromną wagę do każdego etapu procesu tworzenia. U nas nie ma mowy o masowej produkcji. Za Sigma Design stoi zespół rzemieślników, którzy w każdy mebel wkładają swój talent, precyzję i wieloletnie doświadczenie.

W naszej ofercie znajdziesz:

Dlaczego warto postawić na metalowe meble ogrodowe?

W Sigma Design stawiamy na naturalne materiały — dzięki temu mamy pewność, że nasze meble ogrodowe oraz inne produkty przetrwają próbę czasu i za kilka lat będą wyglądać równie dobrze, co teraz.

Meble metalowe na taras i do ogrodu wykonujemy głównie ze stali.  To szlachetny surowiec, który wyróżnia się ponadczasową estetyką i trwałością właściwą luksusowym meblom ogrodowym.

Oprócz wartości estetycznych stal wykazuje też doskonałe właściwości techniczne —  dlatego świetnie sprawdza się do użytku na zewnątrz. Główną zaletą mebli ogrodowych loft wykonanych z metalu jest ich solidność, odporność na wilgoć, promieniowanie UV i wahania temperatur.

Za wyborem mebli metalowych przemawiają też aspekty praktyczne. Metal jest niepodatny na uszkodzenia oraz w przeciwieństwie do drewna nie wymaga częstej i czasochłonnej konserwacji.