Stojaki na drewno (11)

Nie przegap nowości, promocji i świeżej porcji inspiracji
Zapisz się do newslettera

Nowoczesne stojaki na drewno kominkowe

Styl industrialny polega w dużej mierze na umiejętnym łączeniu surowych materiałów jak beton czy stal z ciepłem cegły i naturalnego drewna. Minimalistyczny stojak na drewno opałowe doskonale sprawdzi się zatem w loftowych wnętrzach i zewnętrzach. Taki regał, oprócz tego, że dopełni wystrój tarasu czy designerskiego salonu z kominkiem, jest też bardzo funkcjonalny. We wnętrzu sprawdzi się na przykład wąski stojak na drewno Acero — dzięki niemu możesz przechowywać opał nawet na małej przestrzeni.

Metalowe stojaki na drewno z naszej oferty są wytrzymałe i eleganckie, a dzięki swojej prostej formie wyjątkowo uniwersalne w zastosowaniu.

Jaki regał na drewno kominkowe wybrać?

Stojak na drewno, zwłaszcza jeśli masz zamiar trzymać go na zewnątrz obok paleniska, powinien być przede wszystkim solidny i wytrzymały. Na tarasie lub w ogrodzie świetnie sprawdzi się stalowa konstrukcja — jest trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, a przy tym ponadczasowa.

Nie bez znaczenia jest też powłoka malarska. Na szczególną uwagę zasługuje technika natryskowa: polega na rozpyleniu farby proszkowej na malowanej powierzchni. Metalowe stojaki na drewno pokryte antykorozyjną powłoką proszkową są gładkie i jednolite, bez spękań czy pęcherzyków, co czyni je bardziej odpornymi na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. To oznacza, że produkt zachowa swoją estetykę przez długie lata — i to bez specjalnej konserwacji.

Spawana konstrukcja stalowa stojaków na drewno Sigma Design spełnia wszystkie te wymagania. Nasze produkty wykonywane są ręcznie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o najdrobniejszy szczegół na każdym etapie produkcji. Nowoczesne stojaki na drewno z naszej oferty charakteryzują się trwałością i bardzo estetycznym wykończeniem.

Dodatkowym atutem są ich niewielkie rozmiary, przy jednoczesnej maksymalizacji powierzchni do przechowywania. Możesz bez wysiłku przesunąć konstrukcję i zmienić outdoorową aranżację lub też wstawić stojak na drewno kominkowe na zimę do domu, gdzie będzie zdobić salon i zapewni łatwy dostęp do drewna. Połączenie dobrego designu z funkcjonalnością leży u podstaw każdego naszego projektu. Zapoznaj się z ofertą i odmień swoją przestrzeń!