Łączy nas design

Tak jak Ty, kochamy dobre wzornictwo.

Rozumiemy, że mniej znaczy więcej. Że jeden stolik czy lampa mogą “zrobić” wnętrze. Jeśli takich mebli szukasz do swoich projektów, znajdziesz je w Sigma Design.

Wzbogać swoje aranżacje o oryginalne meble, które łączą stal z drewnem, skórą lub kamieniem naturalnym w jedną, funkcjonalną całość. Idealnie wpiszą się w oszczędne przestrzenie loftu, przytulne skandynawskie mieszkanie lub wnętrze w stylu glamour.

Wszystkie nasze meble powstają na miejscu. Pozwala nam to szybko reagować na zmieniające się wnętrzarskie trendy. A Tobie wprowadzić do projektów najmodniejsze meble i dodatki.

Dlaczego warto współpracować z nami?

1. Zrealizujesz własny pomysł na mebel

Projektujesz wnętrze i potrzebujesz do niego tego jedynego, wyjątkowego mebla? Widzisz go oczyma wyobraźni, ale nie ma go w ofercie żadnego producenta? Znajdziesz go u nas, a dokładniej — wykonamy go dla Ciebie.

Mamy własne zaplecze produkcyjne i sieć sprawdzonych rzemieślników, z którymi stale współpracujemy. Dzięki temu możemy zrealizować śmiałe projekty i wcielić w życie innowacyjne wizje. Podpowiemy Ci, jakie rozwiązania techniczne będą najlepsze w przypadku konkretnego pomysłu. Jeśli Twój tylko mebel nie łamie praw fizyki, stworzymy go w naszej pracowni.

2. Masz dostęp do biblioteki CAD wszystkich produktów

Bez trudu przygotujesz wizualizację swojego projektu i zauroczysz nim klienta. Współpracując z nami, otrzymasz dostęp do biblioteki, w której znajdziesz wszystkie nasze produkty w formacie DWG. Szczegółowe modele 3D pozwolą Ci także dokładnie obejrzeć meble Sigma Design z każdej strony, ocenić ich skalę i przymierzyć do wnętrza, nad którym pracujesz.

3. Otrzymujesz atrakcyjne warunki współpracy

Podobają Ci się nasze meble i polecasz je swoim klientom? Nawiązując z nami stałą współpracę, możesz liczyć na atrakcyjne warunki takich transakcji. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jako możemy sobie nawzajem pomóc.

Skontaktuj się z nami
Sigma Service - godziny pracy
Godziny pracy poniedziałek - piątek 07:00 - 15:00
Sigma Service - adres email
Adres e-mail kontakt@sigmadesign.pl
Sigma Service - telefon komórkowy
Telefon komórkowy 792 700 777
Sigma Service - telefon komórkowy
Telefon stacjonarny 0048 767 44 27 67
Formularz kontaktowy

    Pola oznaczone * są wymagane