Pergole (1)

Nie przegap nowości, promocji i świeżej porcji inspiracji
Zapisz się do newslettera

Nowoczesne pergole metalowe do Twojego ogrodu

Współczesne pergole ogrodowe są solidne i funkcjonalne oraz stanowią dopełnienie nowoczesnego ogrodu czy tarasu. W ofercie Sigma Design znajdziesz minimalistyczne modele, które oprócz najwyższej jakości wykonania, estetyki i użyteczności, cechuje też dobre wzornictwo. Pergole tarasowe, podobnie jak pozostałe nasze produkty,  świetnie sprawdzą się w nowoczesnych ogrodach i przy tarasach w stylu industrialnym. W Sigma Design doskonale wiemy, jak ważna jest spójność designu. Nasze metalowe pergole to jeden z tych stylowych elementów, które pomogą Ci zatrzeć granicę między tym, co na zewnątrz, a co wewnątrz, czyniąc ogród przedłużeniem Twojego stylowego domu.

Jak wykorzystać metalowe pergole ogrodowe?

Ogród to zielona oaza, w której możemy złapać oddech i odpocząć na świeżym powietrzu. W dobrze zaprojektowanej przestrzeni zewnętrznej architektura przenika się z naturą. Wygodne meble i dodatki nie odcinają się od zieleni, a umiejętnie się z nią przeplatają, pozytywnie wpływając przy tym na funkcjonalność ogrodu i tarasu niezależnie od pogody.

Pergola ogrodowa to nie tylko estetyczny, ale również — lub nawet przede wszystkim — funkcjonalny dodatek. Dzięki niej wydzielisz strefy w ogrodzie, stworzysz prywatną przestrzeń do odpoczynku oraz zacienisz kameralny kąt do relaksu z książką w upalne dni. Wszystko po to, aby przebywanie na świeżym powietrzu w otoczeniu swojego domu było jeszcze przyjemniejszym doświadczeniem.

 

Pergole tarasowe, oprócz tego, że podtrzymują rośliny i zdobią ogród, rzucają też cień, pomagając tym samym wygospodarować wymarzone miejsce do relaksu. Wystarczy, że obok stylowej pergoli ogrodowej ustawisz wygodny leżak i możesz oddać się błogiemu relaksowi. Co więcej,  taka zielona ściana nie tylko będzie cieszyć oko i pozwoli się wyciszyć, ale też osłoni Cię przed wzrokiem sąsiadów.

Ogromną zaletą metalowych pergoli od Sigma Design jest ich łatwy montaż i demontaż. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby mogą się z biegiem czasu zmieniać. Pergolę ogrodową Iris możesz łatwo przesunąć i przearanżować ogród. Nasze produkty malowane są proszkowo, co zapewnia estetykę powłoki lakierniczej i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. A to oznacza, że możesz cieszyć się wspaniałą przestrzenią na zewnątrz przez wiele lat.