Z przyjemnością wyprodukujemy Twoje meble

Urządzasz mieszkanie, biuro lub restaurację, i masz pomysł na własny styl, ale nigdzie nie możesz znaleźć wymarzonych mebli? A może w salonie lub w przedpokoju masz wolny kąt, w którym aż się prosi wstawić meble na wymiar? Rozwiązaniem są meble na zamówienie. Pomożemy Ci zrealizować Twój projekt, a nasz zespół dopasuje się do Twojego pomysłu.

Zabudowa wnęk czy też regał na wymiar, a może po prostu idealnie dopasowana półka. Jeśli chodzi o meble z metalu i dekoracje metalowe, nie mamy sobie równych. Wyprodukujemy nie tylko meble do domu, restauracji czy meble do biura, ale także meble metalowe ogrodowe, donice na wymiar, meble na taras oraz metalowe dekoracje i akcesoria według Twojego projektu.

Przykładowe meble na zmówienie.

Regał z metalu, meble na zamówienie.

Ścianka industrialna na zamówienie.

Kosz na drewno kominkowe.A może jednak podobają Ci się nasze meble, ale chcesz zmienić ich wymiary? Zapytaj nas o możliwość dostosowania wybranego produktu do Twoich potrzeb. Większość naszych mebli jesteśmy w stanie wyprodukować w ramach custom service, jako meble na zamówienie. Oczywiście możemy zmienić nie tylko wymiary, ale także kolor mebli. Bo przecież inne będą kolory mebli kuchennych a inne mebli pokojowych. Ponadto oprócz wybranego koloru, możemy zastosować zabezpieczenie antykorozyjne przez ocynkowanie konstrukcji stalowej. Jest to bardzo ważne, jeżeli chodzi o metalowe meble ogrodowe lub meble tarasowe.

 

Nasza produkcja

Jako producent mebli metalowych posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i współpracujemy ze sprawdzonymi rzemieślnikami. Dzięki temu możemy wykonywać indywidualne projekty i realizować innowacyjne pomysły.

Do produkcji mebli metalowych używamy lasera.

W naszej produkcji mebli stosujemy metody tradycyjne oraz nowoczesne rozwiązania techniczne, w szczególności maszyny sterowane cyfrowo takie jak laser czy plazma. To kompleksowe podejście gwarantuje nam kontrolę i dbałość o każdy szczegół w procesie produkcyjnym.

Meble na zamówienie produkujemy z użyciem plazmy.

Podpowiemy Ci, jakie metody realizacji będą najlepsze w przypadku konkretnego projektu.

 

 

Meble na zamówienie – etapy realizacji projektu

Masz już jakiś pomysł? A może konkretny projekt? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami.

  1. Możesz to zrobić np. za pomocą formularza kontaktowego poniżej lub telefonicznie.
  2. Rysunki z wymiarami możesz przesłać na nasz adres –  kontakt@sigmadesign.pl.
  3. Po przeanalizowaniu projektu i ustaleniu szczegółów wykonamy wycenę.
  4. Jeśli nasza oferta będzie odpowiadała Twoim oczekiwaniom, Twój projekt zostanie zabezpieczony hasłem i będzie dostępny w naszym sklepie tylko dla Ciebie.
  5. Po opłaceniu zamówienia w dogodny dla Ciebie sposób, niezwłocznie zabieramy się do realizacji zlecenia.

Czas realizacji i dostawa

  1. Czas realizacji – zależy w dużej mierze od złożoności projektu i sposobu wykończenia oraz dostępności materiałów. Okres realizacji liczymy od dnia opłacenia zamówienia do dnia przekazania produktu kurierowi. Proste projekty wykonujemy do siedmiu dni roboczych. Przy bardziej skomplikowanych zamówieniach ustalamy przybliżony termin i podajemy go wraz z wyceną.
  2. Darmowa dostawa – meble na zamówienie, podobnie jak wszystkie inne nasze produkty mają darmową dostawę.

 

Skontaktuj się z nami
Sigma Service - godziny pracy
Godziny pracy poniedziałek - piątek 07:00 - 15:00
Sigma Service - adres email
Adres e-mail kontakt@sigmadesign.pl
Sigma Service - telefon komórkowy
Telefon komórkowy 792 700 777
Sigma Service - telefon komórkowy
Telefon stacjonarny 0048 767 44 27 67
Formularz kontaktowy

    Pola oznaczone * są wymagane